MALAWA K. RZESZOWA 672D, 36-007 KRASNE

ZADZWOŃ:

669 899 134

O firmie

K&K SERWIS

Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych K&K SERWIS, Krystian Kaczorowski, działa na rynku rzeszowskim od 2012 roku. Specjalizuje się w zakresie napraw wózków widłowych. Świadczy także usługi napraw wózków paletowych.

Dzięki wysokiej jakości usług i dbałości o dobro klienta, K&K Serwis pozyskał zaufanie wielu firm nie tylko z Rzeszowa ale i z województw: podkarpackiego i małopolskiego. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, rzetelne wykonanie, konkurencyjne ceny i szybkie terminy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

serwis wózków widłowych

DLACZEGO WARTO

NAM ZAUFAĆ

WYKWALIFIKOWANA

KADRA
Nasi serwisanci to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wózki widłowe serwisowanych marek nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

GWARANCJA

JAKOŚCI
Nikt nie jest doskonały. Albo sprzęt zawiedzie albo człowiek. W każdej sytuacji możecie liczyć na naszą szybką reakcję.

SZYBKI

CZAS REAKCJI
Każdy przestój w firmie wywołany awarią sprzętu generuje straty. Wiemy to doskonale i nie każemy ci czekać dłużej niż to konieczne.

PROFESJONALNY

SPRZĘT
W K&K Serwis każdy z serwisantów wózków widłowych ma do dyspozycji samochód wyposażony w profesjonalne narzędzia i części.

images-flota1

naprawa

U KLIENTA
Dysponujemy rozbudowaną flotą mobilnych centrów serwisowych. W jej skład wchodzą pojazdy w pełni wyposażone sprzęt warsztatowy, a także mobilna prasa do wymiany opon przemysłowych. Dzięki czemu większość napraw i przeglądów dokonujemy na miejscu u naszych klientów.

Dla naszych partnerów oznacza to przede wszystkim redukcję kosztów związanych z transportem wózka do warsztatu jak i wynikających z przestoju wózka

 

CZĘŚCI ZAMIENNE

WYMIANA PODZESPOŁÓW
Priorytetem K&K SERWIS jest spełnianie oczekiwań naszych partnerów. Osiągamy to poprzez wysoką jakość naszych usług, jak również terminowość realizacji zarówno w zakresie serwisu jak i realizacji zamówień części zamiennych. Dzięki wysoko rozwiniętej sieci dostawców zapewniamy naszym klientom konkurencyjne ceny na części zamienne i podzespoły do wózków widłowych.