MALAWA K. RZESZOWA 672D, 36-007 KRASNE

ZADZWOŃ:

669 899 134

Jeśli Twój wózek widłowy wymaga serwisu, nasi przeszkoleni technicy są do Twojej dyspozycji niezależnie od tego czy to nagła awaria, czy zaplanowana konserwacja. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przeładunku materiałów, możesz zaufać ekspertom K&K Serwis w zakresie wszystkich potrzeb związanych z obsługą i konserwacją wózków widłowych.  Nie ważne czy wózek można naprawić w fabryce u klienta czy konieczny jest transport, mamy specjalistyczny sprzęt zarówno do napraw u klienta jak i transportu nawet wielotonowych wózków widłowych.

Wózki widłowe - duże doświadczenie

Nasi specjaliści mają potężne doświadczenie i mogą diagnozować, rozwiązywać problemy operacyjne i konserwacyjne większości marek i modeli wózków widłowych. Jeśli pojawia się problem z wózkiem widłowym, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo graniczące wręcz z pewnością, że już taką usterkę niejednokrotnie likwidowaliśmy.

Dokładny plan napraw wózka widłowego

Jeśli planujesz czynności konserwacyjne z wyprzedzeniem – przekaż nam tę informację. Wspólnie zaplanujemy comiesięczne lub roczne przeglądy, które pomogą zapobiec problemom operacyjnym wózka widłowego. Harmonogram konserwacji można dostosować do potrzeb firmy oraz wymagań i ograniczeń w miejscu pracy.

Na miejsce, na czas

Nieważne, kiedy nas potrzebujesz, będziemy u Ciebie najszybciej jak się da. Jeśli napotkasz jakikolwiek problem z wózkiem widłowym, przyjedziemy jak najszybciej. Wiemy co oznacza przestój w procesach produkcyjnych i jaki to stanowi koszt dla klienta. Mając to na uwadze nie pozwolimy Ci czekać dłużej niż to konieczne. Jeśli naprawa okaże się czasochłonna, masz możliwość otrzymania od nas zastępczego wózka widłowego.

Serwis wózka widłowego - albo w firmie albo w serwisie

Mamy możliwość naprawy usługi wózka widłowego w Twojej lokalizacji lub w przypadku większych napraw możemy sprowadzić Twój wózek do naszego w pełni wyposażonego serwisu.

Oprócz serwisu oferujemy szeroki wybór wózków widłowych na zakup lub wynajem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wózka widłowego podczas serwisowania istniejącej floty, czy też masz sezonowe szczyty produkcyjne, mamy odpowiedni wózek widłowy.