MALAWA K. RZESZOWA 672D, 36-007 KRASNE

ZADZWOŃ:

669 899 134

Twoja firma potrzebuje niezawodnego wózka widłowego. Ale nie jesteś pewien, czy kupić lub wynająć wybrany wózek widłowy. Co powinieneś zrobić? Decydując na któreś z rozwiązań, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Oto kilka rzeczy, o których powinieneś pomyśleć przed podjęciem decyzji.

Wózek widłowy - jak długo będziesz korzystać?

Potrzeby firmy w zakresie mogą się różnić w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Jedne firmy regularnie korzystają z wózków widłowych i często posiadają całą flotę wózków widłowych. Inni potrzebują wózka widłowego tylko do jednego lub dwóch zadań tygodniowo, albo przy okazji jednego zlecenia które trwa na przykład 2 miesiące. Jeśli planujesz często korzystać z nowego wózka widłowego, jego zakup może być najlepszą opcją, ponieważ pozwala zaoszczędzić dodatkowe koszty związane z wynajmem.

Czy masz odpowiedni personel?

Wiele firm nie ma siły roboczej potrzebnej do utrzymania ciężkiego sprzętu w dobrym stanie technicznym. Jeśli model biznesowy przyjęty w firmie nie uwzględnia konserwacji sprzętu - wynajem wózków widłowych jest lepszy. Przy tym rozwiązaniu obsługa techniczna nigdy nie będzie musiała martwić się problemami związanymi ze starzeniem się sprzętu, ciężar ten przejmie firma, która wynajmuje wózek widłowy

Na co Cię stać?

Na koniec warto zastanowić się nad tym na co może sobie pozwolić firma. Zakup wózka widłowego może być lepszy w dłuższej perspektywie, ponieważ koszt jego posiadania dramatycznie spadnie już za kilka lat. Jednak na krótką metę wynajem może być bardziej ekonomiczną opcją. Decydując, która opcja jest dla odpowiednia, pamiętać należy, aby uwzględnić koszty posiadania, takie jak konserwacja i serwis.

Niezależnie od tego czy zechcesz kupić czy wynająć wózek widłowy, w K&K Serwis  chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru. Jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie, a wózek Ci się spodoba, dajemy możliwość zakupu właśnie tego egzemplarza.